WHATSAPP'DAN HEMEN SORU SOR!

Cepli Karton Dosya

Cepli karton dosya çeşitleri, firmaları, markaları ve kurumsal yapıları ön plana çıkartmak için kullanılır. Cepli dosyalar, kurumsal firmalar tarafından sıklıkla kullanılan malzemelerdir. Sunum dosyası olarak da bilinen ve firmaların işyerlerinde kullanılan dosyalarda cepli dosyalardır. Cepli dosyalar, firmaların her zaman ihtiyaç duyduğu kırtasiye malzemeleridir ve çok amaçlı olarak kullanılan bu dosyalar, baskı sırasında farklı çeşitlere ayrılabilir.

Cepli Karton Dosya Nerelerde Kullanılır?

Bakılı veya baskısız cepli dosya modelleri, firmaların müşterilerin teklif verme aşamasında veya kendilerini anlatırken, ilk tanışmada verdikleri, içinde teklif olan antetli kağıtların, firmalarla alakalı tüm evrakların olduğu cepli karton dosyalar, içerisine konulan kâğıt ve evrakları düşürmeyecek cebi barındırır. Bu tarz dosyalar, genellikle kalın kağıtlardan basılır, evrak çantalarına çok kolay şekilde sığacak boyutlarda üretilir.

Firmaların kurumsal kimliği içinde olan cepli karton dosya modelleri, sizin kalitenizi ve tarzınızı belirler. Bu sebeple çok önemi bir ayrıcalık yaratır. Gelişen piyasa ekonomisinin bozuk olması ve çalışma şartlarının ağırlığı, diğer firmalarla sizleri rekabete götürür. Bu nedenle özel olarak baskılı karton dosya avantajlarından yararlanabilirsiniz. Cepli dosya örnekleri üzerinden inceleme yaparak sizlerde özel tasarım cepli karton dosya modellerini inceleyebilirsiniz.

Cepli Karton Dosyaların Özellikleri

Cepli karton dosya modellerinin iç kapak bölümünde, kartvizit gibi içine konulan bir cebi bulunur. Genellikle, cepli dosya basım işlemi, kalın kağıtlardan üretilir. Aynı zamanda firmalar için kurumsallığı da ön plana çıkartmak açısından önemli materyallerdir. Cepli karton dosyaların özelliklerine baktığımızda:

  • Sunum dosyası olarak bilinen cepli dosyalar, kurumsal firmaların teklif veya sunumlarını iletir.
  • Tüm katalog, teklif, kartvizit vb. tanıtım araçlarını aynı anda müşteriye sunmak açısından kolaylık sağlar.
  • Kullanım amacına ve türüne göre farklı ebat ve tasarımlarda üretilebilir.
  • Kartondan üretildiği için oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olarak üretilebilir.

Genel olarak cepli karton dosya modelleri, şirket içerisinde olması gereken ürünlerdir. Cepli dosya fiyatları ise uygun maliyetlidir. Satın alınan miktara, boyuta ve özelliklere göre fiyatları farklılaşabilir. Firmalara, kişilere verilen teklif mektupları ve diğer tüm önemli evrakların sunumu, muhafazası içinde kullanılan bu dosyalar, kurumsal bir algı oluşturmak adına önemlidir.