WHATSAPP'DAN HEMEN SORU SOR!

Etlik Avukat Büro Dosyası

Etlik avukat büro dosyası çeşitleri, avukatların en fazla ihtiyaç duyduğu ve sürekli ellerinin altında olan dosyalardır. Hem adliye içerisinde hem de adliye dışında kullanılan bu dosyalar, yüksek kalitede üretilir. Avukatların ve hukuk bürolarının en önemli araçları ve kurumsal kimlikleri arasında bulunan bu materyaller, hukuk bürolarında evrakların konularak saklandığı bu dosyalar özel tasarım şeklinde hazırlanabilir. Bunun dışında hazır şablon avukat büro dosyaları da tercih edilebilir. Neden isme özel dosya kullanılmalıdır özetlersek:

  • Tamamen size özel tasarım ve renklerde dizayn edilen dosyaları, binlerce dosya arasından hemen bulabilirsiniz.
  • Büronuzun kurumsal bir kimliğe kavuşması açısından, tamamen size özel ve sizin isteğinize göre hazırlanan dosyalar görsellik anlamda avantaj sağlar.
  • Lüks avukat büro dosyası şık olduğu kadar, müvekkil evrak ve yasal belgelerin depolanması, düzenlenmesi adına da avantaj sağlar.

Kısaca çeşitli dosya özelliklerinden istediğinizi seçebilir, dilediğinizi dosya bilgilerinizi tasarımınıza ekleyebilirsiniz. Avukat büro dosyaları her ortamda sizi ve büronuzu yansıtır. Aynı zamanda kurumsal görünümünüzü de en üst düzeyde profesyonel bir görüntü kazandırır.

Avukat Büro Dosyası Ölçüleri Nelerdir?

Kişiye özel avukat dosyası modelleri veya hazır şablonlarda bulunan dosyalar, kişiye özel ölçülerde hazırlanabilmektedir. Hukuk büroları, kendi kurumsal kimliklerine özel şekilde büro dosyalarını tasarlayabilirler. Avukatlar, birçok evrakla ve dosyayla aynı anda ilgilenmek durumundadırlar. Bunun yanı sıra ofislerin daha düzenli olmasını sağlayan bu dosyalar, büroların ve kurumsal kimliğin en önemli göstergeleri arasındadır. Kısaca size özel avukat dosyası tasarlama aşamasında ebat, renk, özellik gibi faktörleri belirleyebilir ve avukat dosyanıza sahip olabilirsiniz.

Avukat Büro Dosyası Fiyatları

Avukat büro dosyası fiyatlarını etkileyen çeşitli unsurlar mevcuttur. Bu fiyatları etkileyen faktörlerden bazıları, dosya türü, kâğıt seçimi, baskı rengi, kaplama olup olmaması, miktarı gibi çeşitli durumlarda farklı olabilir. Ürün tasarımlarını beğendikten sonra kaç adette bastıracağınızı bildirmeniz halinde teklif sunulur. Uygun fiyatlarda sunulan bu dosyalar, kaliteli hizmetleriyle birlikte her büroya avantaj sağlar. Bu nedenle avukat büro dosyası Etlik bölgesinde işletmelerin, kurumsal kimliğinin, logonun ve direkt ulaşılabilecek telefon numarasının yer aldığı bu dosyalar, firmalara büyük bir avantaj sağlar.